Crafoord auktioner

crafoord auktioner

Crafoord Auktioner, Lund. gillar. Clemenstorget 7 SE 21 Lund, Sweden netpassions.info Inlämning alla vardagar kl. Vi gör. Efter Birgitta Crafoords död valde hennes söner Stefan och Thomas Wiklund att sälja verksamheten till Uppsala auktionskammare. Nu ska Uppsala auktionskammare koncentrera sin verksamhet på internationella auktioner med dyrbar konst och antikviteter. Därför ska Crafoord auktioner i Lund säljas. Hemvärderingar över hela Skåne. Vi gör dagligen hemvärderingar över hela Skåne – kontakta oss via [email protected] eller tel. 18 70 för att boka ett besök! Vi har öppet för inlämning och visning i Tullkammaren på Clemenstorget i Lund alla vardagar kl. eller efter överenskommelse. Crafoord Auktioner har objekt i kategorierna. Jonas Cerwin vega Politisk chefredaktör och ansvarig för Opinion: Läs mer Sverige 3d 1h Dela. Bouvard et Pecuchet I-II. Höjd 52 cm, märkt Gant watches 4 undertill. Troligen Ryssland, talets slut eller omkring Dessa kandelabrar i silver av Wiwen Nilsson, monogramstämplade WN, Lundär vi mycket glada över att ha fått förtroende att ingvars sälja.

Crafoord auktioner - har

Se alla Crafoord Auktioner objekt. Vikt gram exklusive knivar med stålblad. Hemvärderingar över hela Skåne Vi gör dagligen hemvärderingar över hela Skåne —  kontakta oss via mail crafoordauktioner. Silvergråpatinerad brons med förgyllda detaljer. Det är ännu inte klart om redan nästa auktion i slutet av april blir en nätauktion, men förändringarna ska genomföras så snabbt som möjligt, säger Niklas Söderholm. Kristina nås på telefon 38 33 eller ks widtskofleab.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *